Biz Kimiz?​

 • BURSAM NDT LTD. ŞTİ tahribatsız muayene cihazlarını Türkiye’ de üretip geliştirmek amacı ile 2005 yılında Bursa’ da kurulmuştur.

 • Tahribatsız muayene cihazlarının geliştirilmesi ve hızla gelişen yeni teknolojilere uygun olarak tasarlanması ve üretilmesi için gerekli olan tüm çalışmaları kendi bünyesindeki uzman kadrosu ile yapmaktadır. Ürettiği cihazları yurt içinde ve yurt dışındaki küresel müşteri portföyüne sunarak, Türkiye ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Firmamız, üretim sanayisinin önde gelen kuruluşlarına uluslararası standartlarda, makul fiyat politikasıyla sunduğu cihazlar üstün bir hizmet kalitesiyle üretim çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca tahribatsız muayene alanında müşteri ihtiyaçlarının çözümüne yönelik özel tasarımlı cihazlar ve probe sistemleri üretmektedir.

 • Tahribatsız Muayene yöntemlerinin, tahribatlı yöntemlere oranla daha hızlı olması hemen hemen her sahada kullanımını gittikçe yaygınlaştırmaktadır. Havacılık Sanayi, Otomotiv Endüstrisi, Askeri uygulamalar, Demir yolları, Petrol ve doğalgaz hatları, Demir Çelik ve Döküm Sektörü ve Kompozit malzemelerin kontrolleri bu geniş yelpazenin içinden alınmış sadece birkaç örnektir. Günümüzde, her türlü metal, seramik ve sentetik malzemeler, tahribatsız malzeme muayenesi yöntemleriyle test edilebilmektedir.

 • BURSAM NDT olarak amacımız; Kalite Kontrol cihaz uygulamaları için gerekli tüm cihazları Türkiye’de üreterek, düşük maliyetli ve müşteri ihtiyaçları endeksli, üretim yapılan bütün sektörlere yaygınlaştırma çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmekteyiz. Üstün kalite, rakipsiz fiyat garantisi ve engin tecrübe ile gelen başarı anlayışıyla kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz.

 • BURSAM NDT olarak, karşılıklı bilgi alışverişinin başarıya götüreceğine olan inancımızla; her konuda NDT Sektöründeki ihtiyaçlarınıza yönelik her konuda "iş birliği" yapmaya hazırız.​

 • Bursam NDT Eğitim - Sınav – Belgelendirme Merkezimiz

 • Bursam NDT bünyesinde hizmet vermekte olan Türkiye’nin en deneyimli ve NDT belgelendirme konusunda en uzman ekibinin sunduğu eğitimler uluslararası standartlara sahiptir. Eğitim merkezimiz EN ISO 9712:2012 kapsamında NDT eğitimleri vermektedir. Eğitim hizmetleri Bursam NDT’nin Bursa’da bulunan eğitim merkezinde ya da talep edilmesi halinde ilgili kurumda yapılmaktadır. NDT belgelendirme sınavları Bursam NDT Eğitim merkezinin uluslararası standartlardaki eğitim merkezinde yürütülmekte ve aldığınız eğitimler sertifikalandırılmaktadır. Personel Eğitim ve Belgelendirme hizmetlerimizim için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

TAHRİBATSIZ MUAYENE EĞİTİMLERİ

Ultrasonik Muayene (UT)
Radyografik Muayene (RT)
Manyetik Muayene (MT)
Girdap Akım Muayene (ET)
Penetrant Muayene (PT)
Görsel Muayene (VT)
Daha Fazla Göster

BİZE ULAŞIN

Firmamıza Ziyaretinizi Bekleriz

Firmamıza ait ulaşım bilgilerini görmek için lütfen aşağıdaki haritayı inceleyiniz. Google yol tarif özelliğini kullanarak yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

İletişim Formu

Fiyat Teklifi, Soru, görüş ve önerileriniz için lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize iletirseniz en kısa sürede cevap verilecektir.

MERKEZ OFİS

Yavuz Selim Mh. 11. Yılmaz Sk. No:17-2

Yıldırım-Bursa, Turkiye - TR 16290

 

egitim@bursamndt.com.tr

Tel: 0 224-443-6807

Fax: 0 224-443-6829

İnsan Kaynakları

İş başvurusunda bulunmak için lütfen resimli bir özgeçmiş formunu e-posta adresimize gönderiniz. info@bursamndt.com.tr

Teklif için: 0-224-443-68-07

2018 Ziyaretçi Sayısı

 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Instagram Social Icon

Biz Kimiz?

 • Bursam NDT, bünyesinde hizmet vermekte olan Türkiye’de NDT belgelendirme konusunda deneyimli ve uzman ekibiyle sunduğu eğitimler uluslararası standartlara sahiptir.

 • Eğitim merkezimiz EN ISO 9712:2012 kapsamında NDT eğitimleri (UT-MT-PT-RT-VT) vermektedir.

 • Eğitim hizmetleri Bursam NDT’nin Bursa’da bulunan eğitim merkezinde ya da talep edilmesi halinde ilgili kurumda yapılmaktadır.

 • NDT belgelendirme sınavları Bursam NDT Eğitim merkezinin uluslararası standartlardaki eğitim merkezinde yürütülmekte ve aldığınız eğitimler uluslararası gerçerliliğe sahip olacak şekilde sertifika verilmektedir.

 • Personel Eğitim ve Belgelendirme hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

BİZİ TERCİH EDENLER

Daha Fazla Göster

PERSONEL BELGELENDİRME

tahribatsız muayene
Tahribatsız Muayene Eğitimi Nedir?

Tahribatsız İnceleme ya da Değerlendirme (NDE) olarak da bilinen NDT, dahili arızaları ve bozulmaları tanımlamak ve nicelemek için materyallerin, bileşenlerin ve bağlantıların birkaç yöntemle incelenmesini kapsar.

personelbelgeendirme
NDT Personel Belgelendirme

ISO 9712 e göre tahribatsız test belgelendirme sistemi, endüstriyel tahribatsız testleri gerçekleştirmek isteyenler için en yaygın personel yeterlilik ve belgelendirme sistemidir

ndt conference
Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Katılımcılar eğitimlerdeki teorik ve pratik derslerden sonra yapılacak genel, özel ve pratik sınavlarda başarılı sağlar ve uluslararası geçerliliğe sahip sertifika almaya hak kazanır. Belgeler Avrupa Birliği ülkelerinde ve dünyanın herhangi bir ülkesinde  geçerlidir.

© 2023 www.ndtsertifika.com adresindeki veriler telif haklarına tabidir.

 • Facebook - Grey Circle
 • LinkedIn - Grey Circle
 • Google+ - Grey Circle